شما حرف "د" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ابجد - حرف چهارم د:

اگر شما میخواهید شخصی را که اسم او با حرف د شروع می شود را بشناسید به توصیفات زیر توجه کنید. او فردی است دین دار و متفکر و زیبا و خوش رو و همیشه خندان و بشاش.او برای رسیدن به اهدافش میجنگد و بیشتر اوقات قدر مال دنیا و پول و ثروت را نمی داند.با این حال بیشتر اوقات در حال پیشرفت و ترقی و طی کردن مدارج می باشد.

 

خواص حرف د

حرف دال از عالم ملک است و مخرج بیان آن با مخرج بیان حرف ط یکی است. فلک آن، فلک اول است و از مرتبه ی پنجم برخوردار است.طبع حرف دال سرد و خشک است و عنصر آن خاک می باشد.در زمانی که مینویسد باید ذکر "یا حنان یا منان"بگوید.

هر کس 35 مرتبه حرف دال را در شب چهارشنبه در زمانیکه مردم خواب هستند با مشک و زعفران بنویسد و همراه خود داشته باشد در نظر مردم با اعتبار شود و مردم به او احترام فراوان بگذارند و با او بع عزت بسیار رفتار کنند.در زمانی که مینویسد باید ذکر "یا حنان یا منان"بگوید.

هرکس 35 مرتبه حرف د را در شب چهارشنبه در زمانیکه بقیه مردم خواب باشند با مشک و زعفران بنویسد و با خود همراه داشته باشد برای  ادای دین و قرض بسیار مفید است.در زمانی که مینویسد باید ذکر "یا حنان یا منان"بگوید.

هر کس که بخواهد دشمن خویش را ظاهرا آواره سازد، صبح قبل از اینکه با کسی سخن بگوید بر پشت بام رود و زیر آشمان قرار بگیرد و هفتاد بار حرف د بگوید.به حول قوه ی الهی و (به حق) دشمن آواره می شود.

هر کس هزار بار در روز بگوید دال به مراد دل برسد.

هرکس هفتصد بار دالبر شیرینی بخواند  و پیش سگ بیندارد، نزد مردم شیرین شود.

هرکس دفینه ای داشته باشد و جای دفن آن را فراموش کرده باشد، هفتصد بار در گوش خروس حرف دال را بخواند و خروس بر سر دفینه میرود.

 

حساب حرف د در ابجد

حرف د در ابجد به حساب چهار می آید.

 

بازگشت به فال اسم

اگر میخواهید بیشتر بدانید به فال اسم مراجعه کنید. ما را به دوستان خود معرفی کنید .فال اینه یا فالینه

 

 فال اسم

 

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.