شما حرف "ض" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ضظغ - حرف اول ضاد:

دانایی و زیرکی و فراست و بصیرت آنها زبانزد بقیه است. اما کینه توزی آنها بسیار مورد نقد قرار میگیرد. اخلاق خوب دارند و خوش برخورد هستند و پیشانی و بخت بلند دارند. البته اگر به تلاش بپردازند. نگرانی و احساسات خود را زیاد نشان نمیدهند و اغلب ابروهایی کمانی دارند و در دقت در انجام کارها بی نظیرند و از یاد خداوند غافل نمیشوند و بعد از کار زشت پشیمان میشوند و به سرعت به جبران آن میپردازند.

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

آمارکده فالینه

ما 86 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.