شما حرف "ب" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

جواب فال اسم با حروف ابجد- حرف ب:

کسانی که نام آنها با حرف "ب"شروع میشود با خصوصیات زیر توصیف میشوند.. افردی خوش قیافه و زیبا و با محبت  مهربان هستند و در  رفیق بازی شهره خاص و عام هستند و همیشه مغرور هستند و از غرور خود ضربه میخورند. جیب او همیشه خالی است زیرا همیشه برای دوستان خود خرج میکند و قدر پولی که به دست می آورد را به درستی نمی داند و برای رسیدن به هدف در صورت تلاش به موفقیت میرسند.

 

خواص حرف ب

حرف ب از عوالم فلک است و مخرج بیان آن از بین دو لب است. فلک آن اول و در مراتب به مرتبه ی هفت است .طبع این حرف گرم و خشک است و عنصر آن آتش در نظر گرفته می شود.

هر کسی در روز یکشنبه دوازده مرتبه حرف ب را بنویسد و در مقابل فرد متکبر و زورگو دفن کند، غرور و تکبر آن فرد از بین می رود.

هر زندانی که روزی پانصد مرتبه با خلوص نیت و طهارت دل حرف ب را بخواند از زندان آزاد خواهد شد.

هر کسی دویست مرتبه حرف ب را بنویسد و با خود نگه دارد، به او ضرر و آسیب سرگردان نمیرسد.

هرکسی که مریض باشد و این حرف را بر کاسه ی چینی بنویسد و بعد از آن کاسه آب بنوشد به شرط اینکه در زمان نوشتن حرف ب ذکر "یا رحمن یا رحیم" را خوانده باشد به حول و قوه الهی به زودی بیماری او بهبود خواهد یافت.

 

 

حساب حرف ب در ابجد

حرف ب در ابجد به حساب دو می آید.

 

بازگشت به فال اسم

اگر میخواهید بیشتر بدانید به فال اسم مراجعه کنید. ما را به دوستان خود معرفی کنید .فال اینه یا فالینه

 

 فال اسم

 

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

آمارکده فالینه

ما 204 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.