شما حرف "الف" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ابجد-حرف الف:

خوش اخلاق و خوش رفتار و در باطن میانه رو و با همه ملاحظه کند و خونگرم میباشد و با همه کس زود صمیمی میشود ودر زندگی در جنگ و جدال و گفتگو و مباجثه به سر میبرد و پیراهن سیاه بر او نامبارک می باشد و محنت بسیار می کشدو غم زیاد میبیند ولی در زندگی هر چه را طلب کند زود بیابد و آن را به دست آورد.مریضی و بیماری وی همیشه در باد قولنج گردن وپهلو می باشد.

 

خواص حرف الف

الف از حروف مقطعه در قران است و بی شک رموزی دارد که همه نمیفهمند و هنوز مشخص نیست به چه چیز اشاره دارد.شاید الف اشاره به (اله) و (الله) و (اکبر) و (علی) و (امر) و (احد) می باشد.

مقام الف، مقام جمع است و از اسماء، اسم "الله" را دارد و از صفات قََیّومیّت را و در چشم عموم حرف دیده میشود ولی در علوم خفیه آن را از حروف نمیدانند.

حرف الف را قطب الحروف مینامند و آن را ذات اقدوس می خوانند. حرف الف دارای خواص و هزاران هزار رموز بی جواب است که علم بشر هرگز به آنها نخواهد رسید. در قرآن به تعداد 48892 بار حرف الف تکرار شده است.

هر کسی 3 الف را در شب جمعه بنویسد و با خود نگه دارد، نزد بزرگان و اکابر محل اقامت خود عزیز و محبوب میگردد و همگان او را دوست خواهند داشت. به شرطی که در هنگام نوشتن حرف الف "سبحان الله یا لا اله اله انت" بگوید.

هر کسی صبح قبل از طلوع آفتاب و پیش از سخن گفتن هزار بار حرف الف گوید، مال فراوانی به او میرسد و اگر هزار بار بنویسد و با خود نگه دارد اموال و پول فراوان و غیر قابل باور به او میرسد.

 

 

 

حساب حرف الف در ابجد

حرف الف در ابجد به حساب یک می آید.

 

بازگشت به فال اسم

اگر میخواهید بیشتر بدانید به فال اسم مراجعه کنید. ما را به دوستان خود معرفی کنید .

 فال اسم

 

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

آمارکده فالینه

ما 205 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.